HaystackID® запускає нову глобальну консультаційну пропозицію

en flag
nl flag
fr flag
de flag
pt flag
es flag
uk flag

ВАШИНГТОН - 2 серпня 2022 р. — HaystackID, спеціалізована компанія, що надає послуги з виявлення електронної інформації, що підтримує юридичні фірми та корпоративні юридичні департаменти, оголосила сьогодні про офіційний запуск своєї практики Global Advisory. Глобальна група консолідує консалтингову галузь фірми, забезпечуючи більш комплексне управління для своїх клієнтів та надаючи експертизу з крос-функціональною підтримкою.

HayStackID тепер обслуговує клієнтів через свої HayStackID Discovery Intelligence, HayStackID Core™ та HaystackID Global Advisory пропозиції, забезпечуючи найкраще узгодження підходу, технологій та консультування в супроводі транзакцій, впровадження, розслідувань та судових процесів.

«Поєднання цих трьох практичних областей стратегічно позиціонує HaystackID як лідера в своєму єдиному підході, виділяючи наших експертів разом з нашими технологічними послугами, таким чином, що відрізняє нашу фірму від консультацій та постачальників по всьому світу», - сказав генеральний директор HaystackID Хел Брукс.

HaystackID Global Advisory пропонує спеціалізовані галузеві експерти та команди, організовані в практиках, які оптимізовані, щоб допомогти організаціям планувати, оцінювати, звітувати та керувати складними та критичними завданнями, проектами та програмами.

Нова пропозиція включає чотири спеціалізовані практики:

Global Cyber Discovery and Incident Services Services - Ця основна область надає організаціям наскрізні реактивні можливості для швидкого виявлення конфіденційних даних (PII/PHI) під час інциденту безпеки, щоб організації могли зрозуміти та реагувати на регуляторні ризики, що виникають внаслідок компромісу персональних даних. Передовим процесом керує спеціалізований підрозділ кібер-аналітики, криміналістики, науки про дані та юридичних експертів, які працюють разом, щоб створити успішні результати для корпорацій, тренерів з порушення та постачальників кіберстрахування.

Конфіденційність та відповідність вимогам - Ця група використовує прагматичний підхід, орієнтований на ризики, щоб допомогти клієнтам підтримувати права на конфіденційність окремих осіб, зберігати цілісність даних та дотримуватися розроблених правил конфіденційності, при цьому дозволяючи ефективно передавати інформацію, щоб зробити бізнес. Експерти HaystackID мають багаторічний досвід консультування щодо ризиків даних, безпеки даних, передачі даних та дотримання вимог щодо дотримання даних.

Global Information Governance Advisory Services - Ця сфера дозволяє організаціям бути готовими до судових процесів, регуляторних запитів та розслідувань за допомогою комплексної стратегії даних підприємства Він надає поради, рамки, шаблони та інструменти для перетворення та вдосконалення стратегій управління та захисту корпоративних даних організації, задовольняючи юридичні, конфіденційність, дотримання вимог, безпеки, управління документами та ризики. Команда складається з експертів з управління даними та управління, кожен з яких має в середньому понад 20 років досвіду роботи на місцях.

Корпоративні керовані рішення - Ця група пропонує гнучкі та економічно ефективні програми управління виявленнями від повністю керованих підписок під ключ до індивідуальних рішень, адаптованих до унікальних потреб юридичних підприємств. Він покликаний вирішити проблему непередбачуваної вартості відкриття і створити операційну досконалість в юридичному процесі.

«Пропонуючи ці спеціалізовані практики під одним парасолькою, ми можемо надати нашим клієнтам цілісний досвід, який забезпечує рішення для кожного аспекту їх складних потреб. Відкритий і постійний діалог допомагає стимулювати інновації. Наші експерти сприяють цій інновації та швидкому впровадженню рішень для складних та унікальних потреб», - зазначила президент HaystackID Андреа Уоллак.

Чотири кафедри глобальної консультаційної практики HaystackID розповіли про те, на чому зосереджена кожна область:

Майкл Сарло, Cyber Discovery and Incident Response: «Ми допомагаємо організаціям усунути кіберзагрози та ідентифікувати конфіденційні дані під час інциденту з безпекою, щоб вони могли зрозуміти та реагувати на регуляторні ризики, що виникають внаслідок компромісу особистих, клієнтських та бізнес-даних».

Крістофер Волл, Конфіденційність та відповідність вимогам: «Ми консультуємо наших клієнтів у сферах ризику даних, безпеки даних, передачі даних та дотримання даних, щоб допомогти їм підтримувати права на конфіденційність осіб та зберігати цілісність даних, одночасно мінімізуючи негативний вплив на ділові операції та максимізуючи значення, яке представляють дані».

Метью Міллер, Управління інформацією (Enterprise Risk Management): «Ми дозволяємо організаціям бути готовими до судових процесів, регуляторних запитів та розслідувань за допомогою комплексної стратегії управління та захисту корпоративних даних, яка задовольняє їх законодавство, конфіденційність, відповідність вимогам, безпеці, управління документами , і зобов'язання щодо ризику».

Адам Рубінгер, Enterprise Managed Solutions: «Ми допомагаємо клієнтам зменшити судові витрати, системні ризики безпеки та посилити увагу, пов'язану з електронним виявленням та відповідністю, створюючи повторювані процеси та вирішуючи проблему непередбачуваної вартості виявлення за допомогою програм керованих послуг».

На додаток до чотирьох практик, буде також шість основних напрямків крос-функціональної підтримки, включаючи:

Штучний інтелект та наука про дані під керівництвом Джона Брюєра

Кіберрозслідування та Custom Data Solutions під керівництвом Ані Корольової

Цифрова криміналістика та свідчення свідків експертів на чолі з Джоном Вілсоном

Корпоративні системи та технології на чолі з Майклом Амаралом

Візуалізація та налаштування звітів на чолі з Полом Римом

Послуги ReviewRight®: Технології та безпека на чолі з Сет Шектман

Щоб дізнатися більше про HaystackID Global Advisory, який доступний зараз, відвідайте тут.

Про стік сіна Kid®

HayStackID - спеціалізована компанія з надання послуг з виявлення електронних даних, яка допомагає корпораціям та юридичним фірмам безпечно знаходити, розуміти та вивчати дані, коли стикаються зі складними, інтенсивними розслідуваннями та судовими процесами. HaystackID мобілізує провідні в галузі послуги з кібервиявлення, корпоративні рішення та пропозиції юридичних відкриттів, щоб обслуговувати понад 500 провідних світових корпорацій та юридичних фірм у Північній Америці та Європі. Обслуговуючи майже половину Fortune 100, HaystackID є альтернативним постачальником кібер-та юридичних послуг, який поєднує досвід та технічну досконалість з культурою обслуговування клієнтів у білих рукавичках. Окрім того, що компанія постійно перебуває у рейтингу Chambers USA, нещодавно компанія була названа світовим лідером у сфері послуг з виявлення електронної інформації за версією IDC MarketScape, представницьким постачальником Gartner Market Guide for E-Discovery Solutions, а також компанією The National Law Journal. Крім того, HayStackID отримав атестацію SOC 2 Type II у п'яти сферах обслуговування довіри: безпека, доступність, цілісність обробки, конфіденційність та конфіденційність. Для отримання додаткової інформації про набір послуг, включаючи програми та рішення для унікальних юридичних потреб підприємства, перейдіть на Haystackid.com.

###

Контакти ЗМІ HaystackID:

Хайме Віттнер

jwittner@baretzbrunelle.com

973-407-9196

Роб Робінсон

pr@HaystackID.com

512-934-7531

HaystackID в соціальних мережах

+ Твіттер (@HaystackID)

+ Посилання

ДЖЕРЕЛО: Стог сіна