HaystackID® розширює свою транскордонну команду конфіденційності та кібер-порушення разом із глобальним ветераном конфіденційності

en flag
nl flag
fr flag
de flag
pt flag
es flag
uk flag

Кріс Уолл приєднався до HaystackID в якості спеціального радника з питань глобальної конфіденційності та криміналістики та захисту даних

ВАШИНГТОН - 8 березня 2022 року - HaystackID, спеціалізована фірма з послуг електронної інформації, що підтримує юридичні фірми та корпоративні юридичні департаменти, оголошує про додавання Крістофера Уолла, який приєднується до компанії як спеціальний радник з питань глобальної конфіденційності та криміналістики до команди Client Services. Уолл, який також буде служити внутрішнім офіцером із захисту даних компанії, останнім часом керував транскордонною кібербезпекою, криміналістикою, структурованими даними та традиційними дослідженнями виявлення в Ернсті та Янг.

«Кріс продемонстрував відданість розумінню цілей клієнта, створенню інноваційних рішень, а також, в кінцевому рахунку, зменшивши ризик клієнтів та юридичні витрати», - сказав президент HaystackID Андреа Уоллак. «Його досвід у питаннях конфіденційності даних та транскордонної передачі даних, що виникають в результаті судових спорів та розслідувань, буде мати значну цінність для нашої компанії та клієнтів».

Генеральний директор HaystackID Хал Брукс додає: «Маючи понад два десятиліття досвіду, Кріс стане відмінним ресурсом для наших клієнтів, оскільки вони орієнтуються на складний ландшафт виявлення та реагування на порушення даних».

Після початку своєї юридичної кар'єри в якості адвоката в антимонопольних практиках в Skadden і McDermott, Wall провів більше десяти років в Kroll у своєму відділі юридичних технологій та Navigant Consulting у своїй практиці судових технологій. Маючи понад 20-річний досвід консультування, консультування та навчання клієнтів на всіх рівнях щодо внутрішніх та регуляторних розслідувань, а також юридичного та репутаційного пом'якшення ризиків, Wall допоможе клієнтам HaystackID орієнтуватися в транскордонному ландшафті конфіденційності та захисту даних та консультує їх щодо технічної конфіденційності та проблеми захисту даних, пов'язані з кібер-розслідуваннями, аналітикою даних та відкриттям.

«Провівши більшу частину моєї кар'єри, допомагаючи внутрішнім та зовнішнім адвокатам орієнтуватися в постійно розвивається просторі правових технологій, включаючи ефективні практики, пов'язані з транскордонним відкриттям та захистом даних, я радий продовжити цю роботу в HaystackID», - сказав Уолл.

Маючи значний досвід у сфері фінансових послуг, фармацевтичних, споживчих товарів, агронауки та юридичних послуг, Wall забезпечує практичне лідерство у сфері транскордонних розслідувань, антимонопольного права (огляд злиття, судові спори та комплаєнс), керовані послуги, рішення на основі SaaS, а також традиційні послуги, такі як захист даних/конфіденційність, криміналістика, eDiscovery, гігієна даних, управління інформацією/управління та аналіз структурованих даних.

Уолл отримав диплом магістра міжнародного та європейського права спільноти в Університеті Дарема (Великобританія), а також ступінь бакалавра англійської мови в Університеті Бригама Янга.

Про HaystackID®

HaystackID - це спеціалізована фірма з надання послуг електронної інформації, яка допомагає корпораціям та юридичним фірмам надійно знаходити, розуміти та вивчати дані, коли стикаються з складними, інтенсивними дослідженнями та судовими спорами. HaystackID мобілізує провідні в галузі послуги з кібер-виявлення, корпоративні рішення та пропозиції юридичних відкриттів, щоб обслуговувати понад 500 провідних світових корпорацій та юридичних фірм у Північній Америці та Європі. Обслуговуючи майже половину Fortune 100, HaystackID є альтернативним постачальником кібер-та юридичних послуг, який поєднує досвід та технічну досконалість з культурою обслуговування клієнтів з білими рукавичками. Окрім того, що компанія постійно займає рейтинг Chambers USA, компанія нещодавно була названа світовим лідером у сфері послуг електронного відкриття від IDC MarketScape та представником у Посібнику з ринку електронних Discovery 2021 року Gartner Solutions. Крім того, HaystackID домігся атестації SOC 2 Type II в п'яти областях довірчого обслуговування безпеки, доступності, цілісності обробки, конфіденційності та конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про набір послуг, включаючи програми та рішення для унікальних юридичних потреб підприємства, перейдіть на HaystackID.com.

###

Контакт з медіаHaystackID:

Леора Голдфарб

lgoldfarb@baretzbrunelle.com

858-603-5123

Роб Робінсон

pr@HaystackID.com

512-934-7531

HaystackID у соціальних мережах

+ Твіттер (@HaystackID)

+ LinkedIn

ДЖЕРЕЛО: HaystackID