HaystackID® постачає для корпоративних клієнтів, які мігрують в хмару з RelativityOne

en flag
nl flag
fr flag
de flag
pt flag
es flag
uk flag

ВАШИНГТОН - 9 травня 2022 року - HaystackID, спеціалізована фірма з надання послуг eDiscovery, що підтримує корпоративні юридичні департаменти та юридичні фірми, оголосила сьогодні про вибухове зростання своїх пропозицій на підтримку корпоративних клієнтів, які використовують RelativityOne. Компанія повідомила про зростання клієнтської бази RelativityOne на 200% за останні два квартали та збільшення кількості місць, що використовуються на 700%, на основі збільшення світового впровадження хмарних технологій.

HaystackID є партнером RelativityOne Services з 2020 року та сертифікованим партнером з відносності з 2011 року. Компанія створила репутацію досконалості в клієнтському досвіді RelativityOne, використовуючи свій глибокий досвід, неперевершений досвід та управління проектами світового класу, все це підкріплене платформою управління відкриттями фірми HaystackID Core™.

Поточна крива зростання компанії охоплює різні галузі, що включає нових клієнтів у роздрібній торгівлі, ІТ-послугах та споживчому виробництві, на додаток до постійного зростання HaystackID в енергетичному секторі, де HaystackID оголосила про свій вибір флагманським клієнтом Exelon в 2020 році. Більшість є корпоративними клієнтами за довгостроковими договорами про надання послуг.

«Ми не здивовані нашим зростанням у цій галузі, оскільки ми постійно чуємо, наскільки задоволені наші клієнти нашими керованими послугами навколо RelativityOne», - сказав Адам Рубінгер, директор з досвіду роботи з клієнтами HaystackID. «Ми маємо глибокий досвід надання допомоги в адаптації, міграції даних, просуванні в організації, плануванні та управлінні проектами».

Андреа Уоллак, президент HaystackID, додала: «Ми задоволені зростанням нашого партнерства і не здивовані, побачивши постійний і розширений попит на пропозицію».

HaystackID виявився надзвичайно досвідченим у переміщенні своїх корпоративних клієнтів у хмару з RelativityOne.

«Ми розробили RelativityOne, щоб дозволити клієнтам скористатися швидкими інноваціями та унікальними можливостями, які може запропонувати хмара. Щоб досягти успіху, їм потрібно узгодити технології, людей та процеси з пріоритетами бізнесу», - сказав Джеймс Зінн, директор комерційних партнерств у галузі відносності. «Наші партнери в HaystackID мають широкий і глибокий резервуар досвіду побудови послуг RelativityOne від імені наших спільних клієнтів».

На додаток до свого досвіду робочого процесу та управління проектами світового класу, HaystacKid здатний забезпечити операційну досконалість користувачам RelativityOne через свою HaystackID Core Discovery Management Platform, яка надає корпораціям, юридичним фірмам та консалтингам найкращі технології, безпека та платформи, процеси та протоколи конфіденційності. «HaystackID Core покращує інфраструктуру, управління проектами, безпеку, відстеження та показники, які потрібні нашим клієнтам», - додав HaystackID Rubinger. «Це забезпечує технічну основу для наших команд з управління проектами та керованих служб».

Про Айстакід®

HaystackID - це спеціалізована компанія з надання послуг eDiscovery, яка допомагає корпораціям та юридичним фірмам безпечно знаходити, розуміти та вивчати дані, коли стикаються зі складними розслідуваннями та судовими процесами. HaystackID мобілізує провідні в галузі послуги кібер-виявлення, рішення для підприємств та пропозиції юридичних відкриттів, щоб обслуговувати понад 500 провідних світових корпорацій та юридичних фірм у Північній Америці та Європі. Обслуговуючи майже половину Fortune 100, HaystackID є альтернативним постачальником кібер-та юридичних послуг, який поєднує досвід та технічну досконалість з культурою обслуговування клієнтів з білими рукавичками. Крім того, що компанія постійно займає рейтинг Chambers USA, компанія нещодавно була визнана світовим лідером у сфері надання послуг електронного виявлення IDC MarketScape та представницьким постачальником в Gartner Market Guide для рішень E-Discovery. Крім того, HaystackID домігся атестації SOC 2 Type II в п'яти сферах довірчого обслуговування безпеки, доступності, цілісності обробки, конфіденційності та конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про набір послуг, включаючи програми та рішення для унікальних юридичних потреб підприємства, перейдіть на сторінку Haystackid.com.

###

Контактна інформація для медіа Haystackid:

Хайме Віттнер

jwittner@baretzbrunelle.com

973.407.9196

Роб Робінсон

pr@HaystackID.com

512.934.7531

HaystackID в соціальних мережах

+ Твіттер (@HaystackID)

+ Лінкедін

ДЖЕРЕЛО: HaystackID